Konya Büyük Beden Mağazası Açılıyor

1991 yılından bu güne dek moda sektöründe birçok büyük markanın üretimini yapmış Atomik Tekstil, 1998 yılından itibaren internet sektöründe yerini aldı.

2008 yılında SuperBattal.com projesi oluşturuldu, birçok alanda Türkiye’nin ilkleri oldu. İlk Büyük Beden Erkek Giyim sitesi olan SuperBattal.com, Ürün değişimlerinde müşterisinden hiçbir ücret almadan değişim yapan ilk firmadır.

SuperBattal.com 2009 yılında mağazalaşmaya başlamıştır. Bugün İstanbul, Ankara, Adana ve Gaziantep illerinde bulunan 8 büyük beden erkek giyim mağazasından sonra şimdi de Konya’ da büyük beden erkek giyim mağazası açıyor.

Türkiye’ de kilolu beylerin istedikleri gibi giyinmesi gerçekten zordu. Önceki makalelerimizde de büyük beden kıyafet alırken yaşanılan sorunlardan bir kaç örnek vermiştik. Artık SuperBattal.com sayesinde kilolu olan beyler istedikleri zaman, istedikleri yerden, istedikleri gibi ModeXL marka büyük beden t-shirt, büyük beden pantolon, büyük beden gömlek, büyük beden kazak, büyük beden mont, büyük beden şort, büyük beden kemer, büyük beden iç çamaşırı hatta büyük beden deniz şortu bile satın alabilecekler.

 

buyuk_beden_erkek_t-shirt

Bir yanıt yazın